DZIEŃ BABCI I DZIADKA W DOMU SENIORA W HOŁUBLI

DZIEŃ BABCI I DZIADKA  W DOMU SENIORA W HOŁUBLI

1 lutego, uczniowie klasy I i II, wraz z opiekunami pod patronatem szkolnego wolontariatu oraz Panem Dyrektorem, po raz kolejny odwiedzili Dom Seniora w Hołubli. Cel naszych odwiedzin, był oczywisty – uczczenie Dnia Babci i Dziadka. Ne mogło nas zabraknąć u Babć i Dziadków, którzy zawsze niezwykle serdecznie przyjmują nas w swoim domu i okazują swoja wdzięczność i radość za możliwość spotkania z dziećmi z naszej placówki.

Uczniowie zaprezentowali się w przedstawieniu – zatańczyli, zaśpiewali i wystąpili w teleturnieju. Na koniec odśpiewali „Sto lat” i złożyli najserdeczniejsze życzenia wraz ze słodkim upominkiem. Był to czas pełen wzruszeń i nostalgii. Zarówno dla Seniorów jaki i dzieci, chwile spędzone razem, łączące ze sobą pokolenia, były cennym i wartościowym przeżyciem. Pensjonariusze Domu Seniora wraz z pracownikami, podziękowali nam gromkimi brawami, pysznymi wypiekami, upominkami dla dzieci oraz zaproszeniem na kolejne spotkanie, którego już nie możemy się doczekać.

Data dodania: 2024-02-06 18:52:05
Data edycji: 2024-02-06 18:55:47