BAL KARNAWAŁOWY KLAS I-III

8 lutego 2024 roku odbył się kolejny, długo oczekiwany przez naszych uczniów bal karnawałowy. W tym dniu sala nr 7 zamieniła się w miejsce do tanecznej zabawy. Przy dźwiękach muzyki dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi przyjaciółmi. Zorganizowane zostały również zabawy integracyjne, w których wszyscy uczniowie chętnie brali udział. Podczas balu uczniowie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia na ściance. W czasie przerwy w zabawie dzieci miały przygotowany przez rodziców poczęstunek. Rodzice zadbali też o ciepły posiłek, pączki i faworki z okazji tłustego czwartku. Dzieci bawiły się wspaniale. Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że nasza wspólna zabawa karnawałowa się udała, serdecznie dziękujemy.

Do fotorelacji  wykorzystano aparat fotograficzny z zasobów #LaboratoriaPrzyszłości

Data dodania: 2024-02-08 21:53:57
Data edycji: 2024-02-28 19:33:51