Akcja „ Przerwa na czytanie”

III Międzynarodowa edycja VII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w czytaniu w Zespole Szkolno –Przedszkolnym w Hołubli odbyła się dnia 28. 10.2022 r. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie, nauczyciele, przedszkolaki , łącznie 112 osób. Najmłodszym dzieciom czytali : zaproszony gość Pan Marek Kordecki -zastępca Wójta Gminy Paprotnia, Pan Maciej Tomaszewski - Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Hołubli oraz Pani Agnieszka Chodowiec – nauczyciel bibliotekarz. Akcji towarzyszył wzmożony ruch w bibliotece, każdy chciał wypożyczyć książkę. Gminna Biblioteka Publiczna w Hołubli bierze udział w Projekcie Mała książka – wielki człowiek i z tej okazji dzieci przedszkolne otrzymały prezenty w postaci książeczek pt. „Krasnal w Krzywej Czapce”.

Data dodania: 2022-10-29 18:55:37
Data edycji: 2022-10-29 18:59:57