Akcja „KIBICUJ Z KLASĄ”.

17-03-2024r. uczniowie ZS-P Hołubla pojechali do Warszawy na mecz piłki nożnej o mistrzostwo kraju w ramach akcji „KIBICUJ Z KLASĄ”. Uczniowski Klub Sportowy „SKRUS-HOŁUBLA” w Hołubli zorganizował wyjazd na mecz Legia Warszawa – Piast Gliwice. Zbiórka 40 kibiców była zorganizowana przed budynkiem szkoły, gdzie o godzinie 14:00. Na stadionie byliśmy o godzinie 16:00 gdzie były przygotowane liczne atrakcje dla młodych kibiców, park „dmuchańców”, spotkania z zawodnikami, ciepły bufet itd. 17:30 to już tylko emocje z wydarzeniami z boiska. Legia pokazała, że chce liczyć się w tym sezonie w walce o MISTRZA kraju.

Legia Warszawa – Piast Gliwice 3:1

To już 16 wyjazd w historii, w którym kibice z gminy Paprotnia uczestniczyli w akcji „Kibicuj z klasą”, 16 zwycięski mecz Legii Warszawa.

Data dodania: 2024-03-20 10:50:25
Data edycji: 2024-03-20 10:51:31