Europejski Dzień Logopedy

W marcu obchodzimy Europejski Dzień Logopedy. Nie mogło zabraknąć obchodów tego święta w naszym przedszkolu. W tym roku hasłem przewodnim zajęć w grupie 3-4 latków było wspólne muzykowanie. Dzieci przemieniły się w instrumentalistów a logopeda w dyrygenta. I tak powstała orkiestra J

Dzieci słuchały odgłosów instrumentów  muzycznych, grały na dostępnych w przedszkolu instrumentach - zgodnie z podaną kolejnością oraz śpiewały i ilustrowały ruchem piosenki.

Dobry słuch, koncentracja i poczucie rytmu – to wszystko prezentowały nasze maluszki, które podczas wspólnej zabawy logorytmicznej wyśmienicie się bawiły i pożytecznie spędziły czas.

Na koniec zajęć wszyscy mali muzycy otrzymali dyplomy i pochwałę od pani dyrektor za wzorową postawę podczas zajęć.

Data dodania: 2022-03-22 16:13:29
Data edycji: 2022-03-22 16:13:49