Dnia 16 listopada br. wszyscy uczniowie klasy I, II, IV kilku uczniów z klasy V z wychowawczyniami z samego rana pojechali na szkolną wycieczkę. W programie była fabryka krówek „ciągutek" w Grodzisku Mazowieckim, gdzie można było zobaczyć jak robi się te pyszne cukierki i jak się je pakuje. Oczywiście wszyscy próbowali świeżutkich smakołyków i zaopatrzyli się w nie, aby sprawić niespodziankę bliskim. W dalszej kolejności był Mc Donald's. Następnie Centrum Nauki Kopernik z niezliczoną ilością atrakcji. Na koniec niezapomniane widoki w Wilanowie, gdzie można było zobaczyć ogromne ilości świateł w pięknych, świątecznych kompozycjach. Powrót nastąpił zgodnie z planem, około godziny 21, gdzie pod szkołą czekali stęsknieni rodzice.