logogodlo

W dniu 15.11.2018r. o godz. 15:00 odbędzie się zebranie z rodzicami uczniów szkoły podstawowej i dzieci z przedszkola.
Porządek spotkania:
15:00 – spotkanie ogólne wszystkich rodziców -prelekcja na temat pomocy psychologiczno-pedagogicznej organizowanej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Hołubli
15:30 – spotkania z wychowawcami klas i grup przedszkolnych
Kl. 1- sala5 p. E. Mioduszewska
Kl.2 – sala 7 p. J. Kleszcz
Kl. 4 –sala 8 p. M. Skwarek
Kl.5 – sala komputerowa p. M. Pernach
Kl.6 – sala 1 p. A. Szymańska
Kl. 7 – sala 4 p. M. Tomaszewski
Kl. 8 – sala 6 p. A. Malewicka
Gr. Promyczki i gr. Żabki spotkanie w sali gimnastycznej
16:00- 17:00 – indywidualne rozmowy z nauczycielami

20181012 121201

Dnia 12 października w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej i Ślubowania uczniów klasy pierwszej. Do grona uczniów dołączyło 11 dzieci, które przedstawiły krótką część artystyczną pod kierunkiem wychowawczyni p. Emilii Mioduszewskiej. Następnie wystąpiły przedszkolaki z życzeniami dla nauczycieli i uczniowie naszej szkoły. Tego dnia nie zabrakło podziękowań i życzeń ze strony przedstawicieli Gminy Paprotnia, Rady Rodziców i pani dyrektor.

Czytaj więcej: Dzień Edukacji Narodowej 2018

20181001 10220417 września 2018r. uczniowie klas IV-VIII mieli okazję obejrzeć spektakl profilaktyczny, który mówił o zagrożeniach płynących z Internetu. Wystąpili artyści z krakowskiego teatru "Kurtyna". Choć temat widowiska był poważny, to jednak aktorzy potrafili pokazać go w sposób śmieszny, ale ironiczny. Obejrzeliśmy go z zainteresowaniem. Po przedstawieniu profilaktyk wygłosił prelekcję na temat zagrożeń w dzisiejszym świecie.

 

Czytaj więcej: PROFILAKTYKA

Tradycyjnie i w tym roku uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej akcji "Sprzątanie Świata". Zaopatrzeni w rękawiczki i worki wyruszyliśmy w teren podzieleni na grupy. Zebrane przez nas śmieci zostały złożone w oznaczonych miejscach. Akcja ta była również okazją do pogadanek o tematyce ekologicznej, przyczynach i skutkach zanieczyszczenia środowiska oraz sposobach ich zapobiegania.

OGŁOSZENIE
W dniu 12.09.2018r. ( środa) odbędą się zebrania z rodzicami uczniów i przedszkolaków Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Hołubli.
Plan zebrania:
15:30 – zebranie ogólne wszystkich rodziców
15:00 – zebranie rodziców uczniów klasy ósmej ( bardzo proszę o obecność wszystkich rodziców zostaną omówione między innymi sprawy egzaminu ósmoklasisty)
16:00 – spotkania z wychowawcami klas
Kl. I – J. Kleszcz sala nr 7
Kl. II – E. Mioduszewska sala nr 5
Kl. IV – M. Skwarek sala komputerowa
Kl. V – M. Pernach sala nr 8
Kl. VI – A. Szymańska sala nr 1
Kl. VII – M. Tomaszewski sala nr 4
Kl. VIII – A. Malewicka sala nr 6
Przedszkole – P. Sadowska, D. Kosieradzka, A. Żakiewicz – sala gimnastyczna
Wszystkich rodziców uczniów i przedszkolaków serdecznie zapraszamy na spotkanie.