Drodzy Rodzice i Uczniowie!
W piątek 20 marca 2020 zostało wprowadzone nowe Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej w sprawie szczegółowych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenie funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
Od 25 marca w naszej szkole realizujemy podstawę programową we wszystkich oddziałach zdalnie, z wykorzystaniem dostępu do Internetu, dlatego wymaga to od nas i uczniów innej organizacji pracy. To wyzwanie dla nauczycieli, uczniów i opiekunów. Nigdy tak nie pracowaliśmy, w ciągu kilku dni musieliśmy przeorganizować system naszej pracy z uczniami na ten zdalny, jakże inny trudniejszy dla wszystkich. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by ten szczególny czas dla ucznia był w miarę stabilny i owocny. Życzę Wam drodzy Uczniowie, byście systematycznie wykonywali swoją pracę codziennie, a na pewno damy radę przejść przez ten szczególny okres i materiał programowy zrealizujemy.
Informacja od ks. T. Pycki: szczegóły pracy z religii w okresie realizacji podstawy programowej znajdują się na naszej stronie.
W tym czasie w Szkole Podstawowej w Hołubli obowiązują następujące zasady:

Zasady oceniania:

1. W naszej szkole zdalne nauczanie będzie prowadzone poprzez wymianę e-malli. I tak, każdego dnia rano uczeń (rodzic) otrzyma na emaila scenariusze lekcji na bieżący dzień wg ustalonego planu zajęć.
  2. Każdy uczeń zobowiązany jest codziennie zrealizować przesłany mu materiał.
  3. Każdy uczeń zobowiązany jest do potwierdzanie dostarczonych wiadomości w dniach kiedy odbywają się lekcje z poszczególnych przedmiotów na pocztę wskazaną poniżej ( wiąże się to z realizacją obowiązku szkolnego)
  4. Przy zadanym materiale będzie pojawiać się informacja dotycząca odesłania opracowanego materiału. Wykonane zadania odsyłacie ze swoich skrzynek pocztowych (jeśli posiadacie) lub za pośrednictwem innej poczty (podpisujecie wtedy kogo dotyczy wiadomość).
  5. Oceniane będę Wasze prace pisemne takie jak:

• Zadania z zeszytu ćwiczeń

• Dodatkowe zadania na ocenę celującą (te z oznaczeniem dla dociekliwych o większym stopniu trudności)

• Notatki w zeszytach według instrukcji nauczyciela

• Projekty w formie plakatu lub prezentacji w Microsoft PowerPoint

• Kartkówki, sprawdziany lub testy, które będą przesyłane do rozwiązania i odesłania.

Oceny, jakie będziecie otrzymywać będą miały wpływ na ocenę za II półrocze i w efekcie ocenę roczną. Dlatego apelujemy o rozważne i systematyczne działanie, aby zaległości nie nawarstwiały się i nie powodowały piętrzenia trudności w nauce.

Bardzo prosimy w przypadku niejasności czy problemów ze zrozumieniem treści pisać na maila- będziemy pomagać.

Materiały do lekcji otrzymywać będziecie zgodnie z tygodniowym planem lekcji ustalonym przez szkołę na skrzynkę mailową. Treści, z którymi będziecie pracować będziemy przesyłać do godziny 10.00 tak aby każdy z Was mógł odpowiednio zaplanować sobie pracę i rozkład dnia.

Poniżej znajdują się nazwiska i emaile wszystkich nauczycieli.
Nazwisko i imię nauczyciela , e-mail
Joanna Kleszcz
Małgorzata Wójcik