20191010 130411Dnia 10 października w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej i Ślubowania uczniów klasy pierwszej. Do grona uczniów dołączyło 10 dzieci, które przedstawiły część artystyczną pod kierunkiem wychowawczyni p.Pauliny Sadowskiej. Następnie wystąpiły przedszkolaki z miłym przekazem dla nauczycieli w formie wierszyków i piosenki. W dalszej kolejności wystąpili uczniowie ze starszych klas, by przekazać serdeczne życzenia dla nauczycieli, pracowników szkoły i zaproszonych gości. Przedstawili też w żartobliwy sposób pracę w szkole.Tego dnia nie zabrakło też podziękowań i życzeń ze strony przedstawicieli Gminy Paprotnia, Rady Rodziców i pani dyrektor. Na zakończenie odbyło się wręczenie słodkich upominków i poczęstunek, zorganizowany przez Radę Rodziców.