30 czerwca obchodziliśmy w Hołubli wyjątkowy dzień, a mianowicie Dzień Dziecka.
O godz. 900 rozpoczął się Szkolny Dzień Talentów przygotowany przez p.Anetę Malewicką.Swoje pasje i uzdolnienia uczniowie zaprezentowali przed całą społecznością szkolną, za co zostali nagrodzeni nie tylko brawami, ale i nagrodami rzeczowymi.

Następnie młodsza grupa przeszła na zajęcia relaksacyjne, gdzie pod okiem specjalisty ćwiczyła równowagę i skupienie. Dla młodzieży w tym czasie p. Janusz Malinowski zorganizował karaoke. Po godzinie zajęć nastąpiła zamiana grup.

Po ćwiczeniach kręgosłupa i głosu przeszliśmy na boisko szkolne. Pani dyrektor zaprosiła wszystkich do stołówki na zupę, po czym mogliśmy upiec kiełbaski na przygotowanym wcześniej ognisku.
Pan Maciej Tomaszewski i p. Joanna Kleszcz zadbali o rozgrywki międzyklasowe, po których wręczone zostały medale. Zabawy cieszyły się dużym zainteresowaniem, zarówno młodszych, jak i starszych.

Mamy nadzieję, że ten dzień podobał się wszystkim dzieciom i będą miło wspominać wspólnie spędzone chwile.