Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/users/holubla/public_html/plugins/system/yt/includes/libs/yt-minify.php on line 179

Strict Standards: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/users/holubla/public_html/plugins/system/yt/includes/site/lib/yt_template.php on line 116

Strict Standards: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/users/holubla/public_html/includes/application.php on line 536

Strict Standards: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/users/holubla/public_html/plugins/system/yt/includes/site/lib/yt_template.php on line 116

Strict Standards: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/users/holubla/public_html/includes/application.php on line 536
Klasyfikacja Semestralna

Strict Standards: Redefining already defined constructor for class YtObject in /home/users/holubla/public_html/templates/sj_plus/menusys/ytobject.php on line 21

logogodlo

Wyróżnienia oraz stypendia za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe
w I semestrze roku szkolnego 2017/2018
otrzymali uczniowie:

kl. I
1. Bojar Alan
2. Chodowiec Karolina
3. Odoszewska Julia
4. Sadowska Zofia
5. Świerzewski Wojciech

kl.III
1.Bryńczak Jakub
2. Grzesiuła Marcin
3. Łęczycka Aleksandra
4. Rytel Krzysztof

kl. IV
1. Dylewska Aleksandra – średnia ocen 5,4
2. Kryński Jakub – średnia ocen 5,0
3. Zdun Julita - średnia ocen 5,0

kl. V
1. Iwański Kacper - średnia ocen 5,2
2. Nasiłowski Łukasz - średnia ocen 5,6
3. Zbieć Anita - średnia ocen 5,5

kl. VI
1. Kisielińska Anna– średnia ocen 5,2
2. Trochimiak Diana - średnia ocen 5,3

kl. VII
1. Dziedzic Karolina - kl.VII - średnia ocen 5,0
2. Jedliński Alan - kl.VII - średnia ocen 5,2
3. Świerzewski Szymon - kl.VII - średnia ocen 5,5

Najlepsi sportowcy w I semestrze:

1. Dylewska Aleksandra - kl.IV
2. Nasiłowski Łukasz - kl.V
3.Wawrzyszczuk Patryk - kl.VI
4. Iwańska Ilona - kl.VII