Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/users/holubla/public_html/plugins/system/yt/includes/libs/yt-minify.php on line 179

Strict Standards: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/users/holubla/public_html/plugins/system/yt/includes/site/lib/yt_template.php on line 116

Strict Standards: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/users/holubla/public_html/includes/application.php on line 536

ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA

Strict Standards: Redefining already defined constructor for class YtObject in /home/users/holubla/public_html/templates/sj_plus/menusys/ytobject.php on line 21

20180204 130530

Dzień Babci i Dzień Dziadka w tym roku obchodziliśmy w naszej szkole 4 lutego. Uroczystość odbyła się w świetlicy wiejskiej w Hołubli. Zaproszeni goście, nasi seniorzy bardzo licznie przybyli do świetlicy. Swą obecnością uświetnili także naszą uroczystość: wójt Gminy Paprotnia – pan Stanisław Ładziak z małżonką, Przewodniczący Rady Gminy - pan Mariusz Grzesiuła, Przewodniczący Komisji Oświatowej- pan Artur Karabin i sołtys Hołubli - pan Jan Chodowiec.

W pięknej sali najpierw wystąpiły najmłodsze wnuczęta z przedszkola. Dzieci zaprezentowały: wiersze, taniec i piosenki, które wzruszyły naszych gości.
Po popisach najmłodszych pociech, wystąpili uczniowie szkoły podstawowej. Młodzież przedstawiła program pod tytułem:,, Ja po prostu mam talent", przygotowany pod kierunkiem pani Emilii Mioduszewskiej. O oprawę plastyczną i stronę organizacyjną uroczystości zadbały panie: Joanna Kleszcz i Małgorzata Wójcik, zaś o oprawę muzyczną zatroszczył się pan Janusz Malinowski. Uczniowie zaprezentowali kochanym dziadkom swoje liczne talenty. Młodzi artyści z przejęciem zdradzali umiejętności, a goście ze wzruszeniem wysłuchali gorące słowa kierowane pod ich adresem. Nie odbyło się także bez serdecznych życzeń od naszej pani dyrektor Józefy Kozak oraz wójta Gminy pana Stanisława Ładziaka. Nasi Seniorzy usłyszeli wiele ciepłych i serdecznych słów. Całą uroczystość osłodził poczęstunek przygotowany przez niezawodne mamy naszych dzieci. Przy herbacie i cieście czas szybko płynął.
Był to piękny dzień zarówno dla wnuków jak i dla Babć i Dziadków.

20180204 13045220180204 13161320180204 13301520180204 14095320180204 14202120180204 142400