W związku z nadchodzącymi feriami zimowymi, które w tym roku w województwie mazowieckim przypadają od 15 do 26 stycznia, p.M. Tomaszewski przeprowadził apel profilaktyczny pt. ''Bezpieczne Ferie 2018''. Akcja ta skierowana była do uczniów klas I-VII. Celem jej było propagowanie oraz wyrobienie w dzieciach nawyku bezpiecznych zachowań podczas ich zimowego wypoczynku. Na spotkaniu uczniowie mieli okazję obejrzeć przygotowaną specjalnie dla nich prezentację multimedialną pt. " Bezpieczne Ferie 2018", która porusza problematykę zagrożeń z jakimi mogą się oni spotkać nie tylko podczas zimowego wypoczynku. Pani dyrektor i p.Tomaszewski przypomnieli dzieciom numery alarmowe i zwrócili się z prośbą o noszenie odblasków w celu lepszej widoczności na drodze.
Bezpiecznych ferii!!!!!